Engellilere örnek olmak

23.04.2016 22:39:04 tarihinde eklendi, 1128 kez okundu
Geçtiğimiz Perşembe günü Savaş Saygılı ve Engelsizce film ekibi bir takım ziyaretlerde bulundu. Savaş Saygılı, “Bizim filmimiz körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde oldu. Bizim amacımız bizim gibi engelli olan arkadaşlarımıza örnek olmak” dedi.

Hayata küsmeyin

Perşembe günü Savaş Saygılı ve Engelsizce film ekibi, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalık ve Yazı İşleri Müdürü Turhan Yüzücü’yü ziyaret etti. Savaş Saygılı yaptığı açıklamada, “Filmin senaryosunu bizzat kendim yazdım. Filmimiz prova, çekim, montaj aşamasıyla altı ay sürdü. Film tamamlanıp bana gelince görev yaptığım yerde izlettim ve çok beğenildi” dedi. Saygılı, “Bunu kimse unutmasın herkes engeli adayıdır. Engeliniz varsa hayata küsmeyin hatta dua edin hayatta olduğunuza. Bizim amacımız arkadaşlarımıza örnek olmak ve onların kendilerine olan özgüvenini geri kazandırmak” şeklinde konuştu.

Saygılı teşekkür etti

Savaş Saygılı, “Ben ve filmde rol alan üç arkadaşımla beraber Kaymakamımız Sayın Şafak Gürçam’a, Yazı İşleri Müdürümüz Turhan Yüzücü’ye filmimizin DVD’sini takdim ettik. Ayrıca filmimiz Engelsizce’ye destek olan Çağatay Akman’a, Fatih Şentürk’e, Yakup Yavuzyiğit’e, Samet Altıntaş’a, Melih İskender’e, Serdar Karanfil’e, Fatih Altıntaş’a, Sabahattin Akyurt’a ve Alper Tatlı’ya teşekkür ederim. Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemediler” diye konuştu.

Haber: Rüveyde Çabuk / Sakarya Kuzey Gazetesi  [ Karasu ve Kocaali Haberleri]


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS