Müslüm Söyler Engelsiz Sayfa ile Mr&Mrs Dergisi´nde

04.03.2016 10:33:58 tarihinde eklendi, 1076 kez okundu
Engelliler konusunda yaptığı çalışma ,program ve yazılarıyla tanıdığımız Müslüm SÖYLER Ulusal bir dergide camiamızın sesi olmaya devam ediyor.

Müslüm SÖYLER bir çok dergi, gazetenin yanısıra  radyo ve Tv programlarıylada medya camiasındaki yerini başarıyla dolduruyor.
Ceren GÜNDOĞDU sokak hayvanları üzerine kurguladığı ''Patilerin Dünyası'' ile Tv ekranlarında uzun süre izleyicilerle buluştu. Gerek  sokak hayvanlarının zorlu hayat şartlarını, gerekse evcil hayvanların özgürlük adına haklarını kamera karşısında izleyicilere ulaştırdı. Aynı zamanda uzun zaman üzerind yoğunlaştığı magazin,sanat,spor ve güncel hayatı konu olan çok özel şahsiyetlerle özel röportajlar içeren Elalemlife ve Mr&Mrs dergilerinin imtiyaz sahipliğini ve genel koordinatörlüğünü yapıyor. Dergide çok önemli isimlere yer veren Gündoğdu, amacım eğlenceli ve magazinsel haberler eşliğinde  toplumu bilgilendirmek  diye konuştu.

Aynı dergide köşe yazarlığı yapam Müslüm SÖYLER ise; toplumu bilgilendirme açısından olmam gereken her yerde durmaya hazırım. Ceren Gündoğdu çıkarmış olduğu dergilerle ne kadar kitleye ulaşırsa bizlerde engelliler camiası olarak sesimizi bir adım daha öteye taşımış oluruz, dedi ve ekledi, ''toplum okuma konusunda köreltilmiş, ne olduğu belirsiz dizi ve şov programlarıyla beyinsel ve düşünsel erozyana uğruyoruz. Umarız ki bu tür dergiler aracılığıyla toplumsal görevlerimizi yerine getirmiş oluruz dedi.

 

 

Müslüm SÖYLER ayrıca engelsiz gazete ve dergilerde de yazılarına devam ediyor. Bunun yanısıra Amasya'nın Sesi ve 93.9 Medya Fm'de her pazar 16:00- 18:00 arası engellilere yönelik farklı bir program Başka Açıdan ile toplumu engelliler konusunda bilinçlendirmeye devam ediyor. Her hafta farklı konu ve konukları stüdyoda ağırlayan Söyler, kaliteli ve düzeyli konuklarıyla vede  verdiği mesajlar ile topluma örnek bir yayın gerçekleştiriyor.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS