Kaybolan Engelli Annelerini Arıyorlar

13.12.2015 09:55:01 tarihinde eklendi, 1040 kez okundu
Gazintep’te iki gündür 50 yaşındaki Feride Ateş’ten haber alamayan Yusuf ve İbrahim Ateş isimli kardeşler, kayıp ilanı asarak annelerinin izini bulmaya çalışıyor.

Kaybolan Engelli Annelerini Arıyorlar

 

Gazintep’te iki gündür 50 yaşındaki Feride Ateş’ten haber alamayan Yusuf ve İbrahim Ateş isimli kardeşler, kayıp ilanı asarak annelerinin izini bulmaya çalışıyor.

 

Gazintep'te iki gündür 50 yaşındaki Feride Ateş'ten haber alamayan Yusuf ve İbrahim Ateş isimli kardeşler, kayıp ilanı asarak annelerinin izini bulmaya çalışıyor.

Edinilen bilgiye göre, Hacıbaba Mahallesi'nde oturan 50 yaşındaki Feride Ateş, dün sabahsaat 08.00 sıralarında evden ayrıldı. Annesinin ayrıldığı anda evde olan 28 yaşındaki oğlu Yusuf Ateş, 10-15 dakika sonra geri dönmeyen annesini aramaya çıktı. Annesinin gittiği istikamette arayan Yusuf Ateş, babasına ve diğer 2 kardeşine durumu haber verdi. Tüm yakınlarına da haber veren Yusuf ile 26 yaşındaki kardeşi İbrahim Ateş, tüm aramalarına rağmen annesiyle ilgili herhangi bir ize rastlamadı. Güvenlik güçlerine ve savcılığa da müracaat eden Ateş kardeşler, anneleri için kayıp ilanı hazırlatarak, bölgede durak ve elektrik direklerine astı.

Ateş kardeşler, kimliğini de eve bırakan ve akli dengesinin bozuk olduğunu söyledikleri annelerinin hayatından endişe ettiklerini belirterek, görenlerin kendilerine veya güvenlik güçlerine haber vermesini istedi. Annesinin kaybolduğu günü anlatan Yusuf Ateş, "Sabahsaat 08.00 sıralarında annem evden ayrıldı. Annem geri dönmeyince yaklaşık 10 dakika sonra peşinden gittim ama bulamadım. Sonra akrabalarıma haber verdik. daha önce de böyle kaybolmuştu ama bir hafta sonra bulundu. Akli dengesi olmadığı için nereye gideceğini ne yapacağını da bilemiyoruz. polise, savcıya her tarafa müracaat ettik. Görenler Allah rızası için bize haber versin" dedi.

Annesinin kaybolduğu gün işte olduğunu belirten İbrahim Ateş ise, "Ben kaybolduğunda işteydim. Haber gelince bütün akrabalarımızı aradık. Tüm akrabalar geldi, kimse haberi olmadığını söyledi. Akli dengesi bozuk, bu nedenle nereye gideceğini bilemiyoruz" diye konuştu.

Öte yandan güvenlik güçlerinin de kaybolan kadınla ilgili herhangi bir ize rastlamadıkları öğrenildi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS