İkizlerden birijavascript:; doğdu diğeri ise

12.12.2015 08:37:02 tarihinde eklendi, 620 kez okundu
Holli Gorveatt ikiz bebeklere hamile kaldı. Ancak bu hamilelik bilinen hamileliklerden biraz farklıydı. Genç kadının ikizlerinden biri 23 haftalıkken doğdu, diğeri ise hala anne karnında, 40’ıncı haftada doğacak.

İkizlerden birijavascript:; doğdu diğeri ise…

Holli Gorveatt ikiz bebeklere hamile kaldı. Ancak bu hamilelik bilinen hamileliklerden biraz farklıydı. Genç kadının ikizlerinden biri 23 haftalıkken doğdu, diğeri ise hala anne karnında, 40’ıncı haftada doğacak.

Nadir görülen bu olaya “ikizden ikize transfüzyon sendromu” adı veriliyor. Bu nedenle de bebeklerin biri erkenden doğuma alındı.

 

HEM YENİ DOĞUM YAPMIŞ HEM DE HALA HAMİLE BİR KADIN…

ABD’deki ABC7 televizyonuna konuşan Gorveatt, durumu ile ilgili şunları söyledi: “Aynı anda hem yeni doğum  yapmış, hem de hamile biri olmak çok gerçek dışı geliyor. Logan yani hala hamile olduğum oğlum iyi, büyüyor ve tekmelemeye devam ediyor. Ancak doğan ve kız olan Link çok küçük kucağıma henüz alamıyorum.”

Bebeklerin doktoru Martin Walker ise durumun iyi olduğunu, bebeğin anne karnından alındığını, bir haftanın çok kritik olduğunu ancak bebeğin sağlıklı bir biçimde büyüdüğünü söyledi.

 

 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS