Tek Rumeli Tv´de Sporla Engelsiz Hayat

04.12.2015 14:39:36 tarihinde eklendi, 909 kez okundu
Tek Rumeli Tv ´de Mehmet ÇELİK´le Spor Penceresi 3 Aralık Engelliler Günü Özel programıyla gündeme damgasını vurdu.

Yaklaşık iki saat dolu dolu Ampüte Futboldan bahsedilen program sporda farkındalığın adresi oldu.

Programa İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Spor Yazarı Zuhal ÜNVER, Başkan Vekili ve Basın Danışmanı aynı zamanda radyo programcısı Müslüm SÖYLER, Genel Sekreter ve Antrenör Ahmet TÜRKCAN ve Genel Kaptan Kamil TEMEL katıldılar.

Çok sıcak ve muhabbet içerisinde geçen programa engelli milli sporcu Ebru Bulgurcu, Ampüte futbolcusu Hüseyin Türkmen ve Olimpiyat Şampiyonu güreşçi Mahmut DEMİR telefonla katılıp günün öneminden ve engellilere özel görüşlerinden bahsettiler.

Türkiye'de Ampüte Futboluna gereken önemin verilmediği ancak yine de dünya sıralamasında Türkiye'nin Ampüte Futbolda çok iyi bir yerde olduğu antrenör Ahmet Türkcan tarafından dile getirildi. Katılımcılara birer futbol topunun da hatıra olarak hediye edildiği programda Bursa Kestane Şekeri ve muhabbete tat katan çaylarda beraberinde olunca aile ortamında bir program gerçekleşmiş oldu.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS