Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya´da Yapıldı

02.12.2015 08:56:25 tarihinde eklendi, 524 kez okundu
Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2015 faaliyet takviminde yer alan Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı.

Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya'da Yapıldı

 

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2015 faaliyet takviminde yer alan Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı.

 

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2015 faaliyet takviminde yer alan Oturarak Voleybol Türkiye Şampiyonası Konya’da yapıldı.

Selçuk Üniversitesi 75. Yıl Spor Salonu'nda yapılan şampiyonaya; Konya Engelliler Spor Kulübü, Karabük Gençlik Ve Spor Kulübü, Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü Spor Kulübü, Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü, Adana Umudun Işığı Engelliler Spor Kulübü, Fethiye Gençlik Spor Kulübü, Samsun Ekspres Engelli Gençlik Ve Spor Kulübü ve Konya Eğitim Ve Gençlik Spor Kulübünden toplam 120 kişi katıldı.

Müsabakalara Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nizamettin Çiftçi, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk ve yönetim kurulu üyeleri katılarak sporculara destek verdi.

Şampiyonada birinciliği Karadeniz Ereğli Belediyesi Spor Kulübü elde ederken, AdanaUmudun Işığı Engelliler Spor Kulübü ikinci oldu. Şampiyona üçüncüsü Samsun Ekspres Engelli Gençlik Ve Spor Kulübü olurken 4.’lüğü ise Konya Eğitim Ve Gençlik Spor Kulübü elde etti.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS