Yürek parçalayan dram

30.11.2015 15:17:30 tarihinde eklendi, 473 kez okundu
Artvin´in Borçka ilçesinde 10 yıl önce çıkan yangında 2 çocuğu ölen, ardından üçüz bebekleri vefat eden ve selde evini kaybeden ailenin dramı yürek parçalıyor.

Yürek parçalayan dram

 

Artvin'in Borçka ilçesinde 10 yıl önce çıkan yangında 2 çocuğu ölen, ardından üçüz bebekleri vefat eden ve selde evini kaybeden ailenin dramı yürek parçalıyor.

 

Artvin'in Borçka ilçesinde 10 yıl önce çıkan yangında 2 çocuğu ölen, ardından üçüz bebekleri vefat eden, bir süre önce de selde evi kullanılamaz hale gelen Nuri ve Nurhan Özpehlivan çiftinin dramı yürek burkuyor.

Borçka'ya bağlı İbrikli köyünde oturan Nuri (45) ve Nurhan Özpehlivan (34) çiftinin 2 katlı ahşap evinde 10 yıl önce sobadan sıçrayan kıvılcımın eşyayı tutuşturması sebebiyle sebeple yangın çıktı. Baba Nuri Özpehlivan'ın işte, anne Nuran Özpehlivan'ın bahçede bulunduğu sırada çıkan yangında, çiftin 2 yaşındaki kızı İlkay ve 4 yaşındaki kızı Gülşen yanarak öldü. Bu olayda evleri de kullanılamaz hale gelen çift, bir süre sonra üçüz bebeklerinin dünyaya gelmesiyle sevinç yaşadı ancak çiftin 7 aylık doğan üçüzleri, erken doğuma bağlı rahatsızlıkları nedeniyle 1 ay sonra hayatını kaybetti.

Özpehlivan çifti, yaşadıkları acılara rağmen hayata küsmeyerek yanan evlerinin yakınında güçlükle ayrı bir ev inşa etti. Burada yaşamını sürdürmeye çalışan çiftin yakasını talihsizlikler bir türlü bırakmadı ve 11 Kasım 2015'te kentte yaşanan sel ve heyelanda ailenin evi zarar görüp oturulamaz hale geldi. Bu sebeple yeniden bir hüzün yaşayan çift, Borçka Kaymakamlığınca kendileri için kiralanan evde yaşamını sürdürmeye çalışıyor.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS